Vokiška kokybė!
Susisiekite su mumis
+37067207678
info@viskasprof.lt
08:00-17:00, I-V
0
0,00  0 prekių

Krepšelyje nėra produktų.

RECA deimantinė karūna, M16

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

31,99 37,99 

Saugus apmokėjimas

Aukščiausios klasės deimantinio lizdo gręžtuvas!

Didelės koncentracijos deimantinis gręžtuvas su deimantiniu lizdu, skirtas sudėtingesniems pagrindams apdirbti. Greita gręžimo eiga, patogus valdymas ir ilgas tarnavimo laikas! Kištukiniai gręžtuvai su šoninėmis angomis naudojami BE dulkių nusiurbimo; tačiau, jei prijungtas vamzdis, naudojamas dulkių nusiurbimas.

Taikymo sritis:

Betonas, kietos arba abrazyvinės kalkinio smėlio plytos ir visų rūšių mūras – visi paviršiai, kuriuos reikia gręžti atliekant elektros instaliaciją!

Patarimas:

Neprilygstamos ir išskirtinės gręžimo savybės betone, itin kietose kalkinio smėlio plytose ir kitose elektros instaliacijose dažnai pasitaikančiose medžiagose. Rekomenduojama naudoti su „greitai veikiančiais“ įrankiais, t.y., greitaeigiais grąžtais, kurių minimalus apsisukimų dažnis yra 2000 aps./min., kuriuos galima naudoti su „minkšto plaktuko“ funkcija, pvz. BOSCH GSB 162-2E arba MILWAUKEE DD 2-160 XE. Gręžiant didžiausiu greičiu gaunami geriausi rezultatai.

Privalumai:

• Speciali deimantų geometrija: įstrižiniai deimantai gręžia medžiagą tiksliai greta ankstesnio deimanto pjovimo vietos, todėl pasiekiamas aukščiausias efektyvumo lygis ir didžiausias pjovimo efektyvumas• Aukštos kokybės kobalto jungtis užtikrina ilgą tarnavimo laiką• Patogus valdymas dėl varpelio formos vamzdžio įvorė: vos 4 mm už segmentų, vamzdžio įvorės skersmuo susiaurėja iki 1 mm. Tai sumažina trintį ties gręžimo skylės sienele ir generuoja žymiai mažiau šilumos (šilumos generavimas gali sugadinti deimantinius įrankius). Be to, tai žymiai sumažina įrankio polinkį įstrigti ar pakrypti.

Dalintis