Vokiška kokybė!
Susisiekite su mumis
+37067207678
info@viskasprof.lt
08:00-17:00, I-V
0
0,00  0 prekių

Krepšelyje nėra produktų.

RECA arecal Ultra universalus aliejus

Produkto kodas: 0896621500 Kategorijos: ,

5,26 

Saugus apmokėjimas

Daugiafunkcinė alyva įvairioms reikmėms.

Taikymo sritis:

Arecal Ultra valo ir prižiūri visų tipų plastikines dalis, mašinas, sistemas ir įrangą.

arecal Ultra gali būti naudojamas kaip kontaktinis purškiklis, kaip plikų metalų apsauga nuo korozijos; apsaugoti nuo korozijos ant elektros komponentų, kabelių jungčių, relių ir jungčių; tepti spynas, vyrius, įvores, švaistiklius ir velenus; atlaisvinti surūdijusius varžtus, vamzdžių jungiamąsias detales, varžtus, veržles ir jungtis.

arecal Ultra tinka pakeliamoms durims ir prekybos automatams, automatiniams garažo vartams, langų spynoms ir vyriams, žaliuzėms, durų spynoms, durų ašims, apsauginiams skląsčiams ir durų vyriams. Taip pat įrankių, sodo technikos, žirklių, vejapjovių, dviračių pavarų grandinių, mopedų priežiūrai, ratų guoliams ir apatiniams laikikliams, stabdžių svirtims, grandinės krumpliaračiams, skriemučiams, meškeriojimo įrangai, elektros kontaktams, pakaboms, pavaroms, uždegimo žvakių jungtims, Boudeno trosai, sėdynių bėgiai ir kt.

Patarimas:

Ši informacija yra tik rekomendacija, pagrįsta mūsų patirtimi. Prieš naudodami gaminius, vartotojai visada turi atlikti bandymus. Mūsų saugos duomenų lapus galite rasti mūsų pagrindiniame puslapyje: http://www.recanorm.de/de/services/datenblaetter/sicherheitsdatenblaetter-chemie.html

Dalintis